Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
Log inPřihlášení RegistraceRegistrace
 +420 724 344 591
 info@caraukce.cz
― 19 let zkušeností ―
Prodaných vozidel
47 208
PRO ÚČAST V AUKCI JE TŘEBA SE PŘIHLÁSIT / REGISTROVAT
PraMot20240423
Typ aukce Elektronická aukce ZLEVŇOVACÍ - negarantovaná
Aukce začíná 25.04.2024 11:00
Aukce končí 06.05.2024 13:05 Aukce byla ukončena

JEEP Grand Cherokee 3.6 V6 4x4

Aukční číslo: 1
Pro náhled do fotogalerie a účast v aukci je třeba se PŘIHLÁSIT / REGISTROVAT

Registrace je bezplatná.
Položka byla ukončena

Informace

VIN:
1C4RJKBG0M8111066
Výkon (kw):
216
První registrace:
2023-02
Zdvihový objem (ccm):
3604
Stav ukazatele km:
30082
STK:
2027-03
Palivo:
benzin
Sazba DPH:
21%
Druh karoserie:
suv
Umístění vozidla:

Praha

Výbava vozidla

pohon 4x4

aut. převodovka

8 rychlostních stupňů

aut. uzávěrka diferenciálu

adaptivní tempomat

tempomat

8x airbag

airbag řidiče

regulace výšky podvozku

adaptivní regulace podvozku

tažné zařízení

závěsné zařízení 3,5t

posilovač řízení

nastavitelný volant

multifunkční volant

vyhřívaný volant

řazení pádly pod volantem

čtyřzónová klimatizace

aut. klimatizace

natáčecí světlomety

denní svícení

LED denní svícení

automatické přepínání dálkových světel

senzor světel

noční vidění

přední světla LED

zadní světla LED

mlhovky

alu kola

plnohodnotné rezervní kolo

palubní počítač

hlasové ovládání palubního počítače

digitální přístrojový štít

volba jízdního režimu

elektronická ruční brzda

venkovní teploměr

head-up display

bluetooth

USB

Autorádio

bezklíčové startování

startování tlačítkem

el. startér

bezklíčové odemykání

el. víko zavazadlového prostoru

centrál dálkový

centrální zamykání

senzor stěračů

el. okna

el. přední okna

zadní stěrač

tónovaná skla

zatmavená zadní skla

roletky na zadních oknech

hands free

Android Auto

Apple CarPlay

bezdrátová nabíječka mobilních telefonů

panoramatická střecha

el. sklopná zrcátka

el. zrcátka

samostmívací zrcátka

vyhřívaná zrcátka

imobilizér

alarm

potahy kůže

isofix

vyhřívaná sedadla

el. seřiditelná sedadla

sedadla s funkcí masáže - přední

odvětrávaná sedadla

výškově nastavitelná sedadla

výškově nastavitelné sedadlo řidiče

paměť nastavení sedadla řidiče

polohovací sedadla

dělená zadní sedadla

zadní loketní opěrka

podélný posuv sedadel

výsuvné opěrky hlav

vyhřívaná zadní sedadla

kožené čalounění

ambientní osvětlení interiéru

dřevěné obložení

ABS, brzdový asistent, stabilizace podvozku (ESP), protiprokluzový systém kol (ASR), nouzové brzdění (PEBS), asistent stability přívěsu (TSA), regulace rychlosti při jízdě ze svahu, asistent rozjezdu do kopce (HSA), hlídání jízdního pruhu, hlídání mrtvého úhlu, aut. zabrzdění v kopci, hlídání provozu při couvání (RCTA), parkovací senzory přední, parkovací senzory zadní, 360° monitorovací systém (AVM), parkovací kamera, senzor tlaku v pneumatikách

Stav vozidla

Údaje o vozidle:

Koupeno:                           Nové v ČR

Záruka:                               Ano

Poslední Servis:                 15.000 km (elektronická serviska)

Pořizovací cena:                 2.590.000,-

Poznámky

Dovolujeme si Vám nabídnou vozidlo JEEP Grand Cherokee 3.6 V6 4x4 6 míst které bylo provozováno jako firemní vozidlo managmentu společnosti po dobu 12 měsíců. Vozidlo je pravidelně servisováno a a bylo koupeno v ČR jako nové od TUCAR – PRAHA. Velmi oceňované SUV všech dob přináší ještě více legendárních schopností pohonu 4x4, prvotřídní kultivovanost a řemeslné zpracování, mimořádný luxus a komfort, nejvíce bezpečnostních a pokročilých technologických prvků ve své třídě – nyní poprvé ve verzi se třemi řadami sedadel. Zcela nový Jeep Grand Cherokee, nyní se sedmi sedadly pro cestující, je výzvou ve schopnostech pohonu 4x4, luxusu a pokročilých technologií a přináší tak zákazníkům výjimečné zážitky. Zcela nová architektura vozidla, nezávislé zavěšení předních a zadních kol a ve své třídě exkluzivní. Osobitý design exteriéru a prvotřídní řemeslné zpracování určují nový vytříbený styl karoserie s charakteristickými designovými prvky značky Jeep, včetně charakteristické masky chladiče se sedmi štěrbinami, vysokého nájezdového úhlu vpředu a lichoběžníkových podběhů kol.  Prémiový, prostorný interiér je standardně vybaven 10palcovými displeji, včetně bezrámového digitálního panelu přístrojů a dotykového rádia, zcela novým LED osvětlením s ambientními prvky, masáží sedadla řidiče a spolujezdce a personalizovanými klimatickými zónami. Ručně obšitá prošívaná kůže Palermo, dřevo s otevřenými póry z voskovaného ořechu, 21palcová kola a standardní prémiová výbava povyšují JEEP na nejvyšší úroveň luxusu.

Dokumenty ke stažení