Typ aukce | Elektronická aukce ZLEVŇOVACÍ - negarantovaná |
Aukce začíná | 08.11.2024 13:00 |
Aukce končí |
18.11.2024 13:29
Značka | Hyundai |
Model | H-1 (2002-) |
Třída | GLS |
Datum výroby | 20.09.2003 |
Objem(l) | 2,50 |
Číslo zakázky | C24XG |
Země | Czech |
Iso název země | Česko |
Karosérie | VAN LONG(3) |
Palivo | TCI |
Oblast | C51 |
Ojeté, stav odpovídá stáří vozidla a způsobu užívání, přední část vozidla posekaná od kamínků, provozní oděrky, poškození laku i barvy a deformace karoserie po celém obvodu vozidla (viz. foto), závada akumulátoru, pozvolný únik tlaku u pravého předního kola, u levého zadního kola únik tlaku znemožňující nahuštění pneumatiky, u vozidla chybí spínací skříňka + poškozené plasty u volantu (vozidlo lze nastartovat spojením drátů), koroze exponovaných míst, provozní oděrky + koroze disků kol, zašlý a vyšisovaný lak karoserie, neodborně ztmavená skla dveří nákladového prostoru, opotřebovaný nákladový prostor, poškozená a nefunkční ruční brzda + chybějící plasty (viz foto), interiér vozidla je silně znečištěn + četná poškození, poškozené sedadla, poškozené rámečky registračních značek, ve vozidle schází povinná výbava.
Počet klíčů: 1x + DO
MV ČR - výdejní místo vozidel a strojů
José Martího 385/11
162 00 Praha 6 - Veleslavín
Tel: 974 849 239
Tel: 703 485 083
E-mail: prodej.cenza@mvcr.cz
po předchozím dohovoru
V následující tabulce naleznete detailní údaje o výbavě vozidla. Jedná se o informace, jaké mělo vybrané vozidlo základní parametry, standardní a popřípadě doplňkovou výbavu:
Soupis výbavy vozidla | |
Ostatní | 15″(STL) |
Ostatní | A/BAG(D/S) |
Ostatní | A1T |
Ostatní | A1T(VAN LONG 3) |
Ostatní | A1T(VAN LONG) |
Ostatní | A1T(VAN) |
Ostatní | AIR FILTER |
Ostatní | AIR INTAKE-MHI(WATER TYPE) |
Ostatní | ALL MODEL |
Ostatní | AM9K/FM50K |
Ostatní | ANTENNA-MANUAL |
Ostatní | ASSIST STRAP(FR) |
Ostatní | AUXILIARY HEATER-PLUG |
Ostatní | BATTERY-90AH(MF) |
Ostatní | BULB-12V P43T(H4 HALOGEN) |
Ostatní | BUMPER-2.5 MILE |
Ostatní | CLOCK-AUTO(DIGITAL) |
Ostatní | COMPONENT-1 DIN |
Ostatní | COVERG-FLR(NEEDLE PUNCH TYPE) |
Ostatní | DIESEL |
Ostatní | DRUM |
Ostatní | ELEC CONV |
Ostatní | ELEC MIRROR CONV |
Ostatní | EMISSION EC 2000 |
Ostatní | FR-PASS 2 PEOPLES |
Ostatní | FUEL INJ-ELECTRIC TYPE |
Ostatní | FULL WHEEL CAP |
Ostatní | GET ON/OFF GRIP |
Ostatní | GLASS-W/SHILD S/BAND |
Ostatní | HEATED |
Ostatní | HIGH GRADE |
Ostatní | HLLD |
Ostatní | HORN-DOUBLE |
Ostatní | CHIME BELL |
Ostatní | ILLUMINATED IGNITION |
Ostatní | KEYLESS(433.9MHZ) |
Ostatní | KMH |
Ostatní | LAMP-FOG(RR) |
Ostatní | LEVER TYPE |
Ostatní | LSD |
Ostatní | LUGGAGE ANCHORAGE |
Ostatní | MANUAL MIRROR CONV |
Ostatní | MIRROR-I/S(DAY & NIGHT) |
Ostatní | MUD GUARD-FRT(W/O LETTER) |
Ostatní | MUD GUARD-RR(W/O LETTER) |
Ostatní | NON ASBESTOS(ENGINE GASKET) |
Ostatní | PANEL VAN PACKAGE |
Ostatní | PARTITION PNL-FULL |
Ostatní | PLASTIC |
Ostatní | POCKET-DR MAP(DLX) |
Ostatní | POCKET-DR MAP(NATURAL) |
Ostatní | POWER LOCK |
Ostatní | RAD. GRILLE-A TYPE |
Ostatní | REPEATER-SIDE |
Ostatní | SEMI CLOTH |
Ostatní | SIDE GUARD BAR |
Ostatní | SPKR-FR DR |
Ostatní | STRG-NORMAL POWER |
Ostatní | STRG-TILT |
Ostatní | SUNVISOR-DUAL(VINYL) |
Ostatní | SUNVISOR-TICKET HOLDER(D/S) |
Ostatní | TACHOMETER |
Ostatní | TAIL GATE-TWIN SWING TYPE |
Ostatní | TEMPERATE ZONE |
Ostatní | TINTED |
Ostatní | TIRE- 205/70 R 15C-8PR |
Ostatní | TNTD |
Ostatní | TNTD & HTD |
Ostatní | TRIM-LUGGAGE MAT(VINYL) |
Ostatní | WINDOW-POWER(FRT) |
Ostatní | WIPER-RR |
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Uvedený údaj najetých km je aktuální stav počítadla km vozidla a nemusí plně korespondovat se skutečným celkovým počtem najetých km vozidla. Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky.
Automobil zajištěn Policií ČR v trestním řízení. Informace o technickém stavu poskytujeme na: 974 849 339, 974 849 239 email: prodej.cenza@mvcr.cz. Informace o prodeji a převodu vozidla poskytujeme na: 974 849 321, email: prodej.cenza@mvcr.cz